Azonosító: Jelszó: Regisztráció

2016 nyár



A bajnokság lebonyolítása:
Induló csapatok száma:0

Statikus házi góllövőlista


ELTE-BEAC Nyári bajnokság

Kedd (2. pálya)



CsapatMGYDVRGKGGKPont
1Dinamo ELTE108024131+1024p
2Atlantisz108024624+2224p
3Las Méras CF.107123726+1122p
4Anonymus107033717+2021p
5Fekete Sereg104153138-713p
6Iron FC104153136-513p
7Egyetértés DSK104064739+812p
8Extra103252737-1011p
9Pintér Attila Labdarúgó Akadémia103162330-710p
10Tré Tőlünk Kikapni103163246-1410p
11Statikus Gumirugók100191543-281p

Eredményeink
2016.08.30 19:00
Statikus Gumirugók2 - 3Dinamo ELTE
Gólok: JeRRy (2)
2016.08.23 18:15
Statikus Gumirugók0 - 3Anonymus
2016.08.16 18:15
Statikus Gumirugók1 - 2Tré Tőlünk Kikapni
Gólok: Sanya
2016.08.09 18:15
Statikus Gumirugók2 - 6Las Méras CF.
Gólok: Ernő, Sanya
2016.08.02 18:15
Statikus Gumirugók0 - 3Fekete Sereg
2016.07.26 19:00
Statikus Gumirugók1 - 4Egyetértés DSK
Gólok: Tamás (Zoli)
2016.07.19 19:45
Statikus Gumirugók3 - 8Atlantisz
Gólok: Popey (2), JeRRy
2016.07.05 21:15
Statikus Gumirugók1 - 6Pintér Attila Labdarúgó Akadémia
Gólok: Öcsi
2016.06.28 20:30
Statikus Gumirugók2 - 5Iron FC
Gólok: Jano, JeRRy
2016.06.21 18:15
Statikus Gumirugók3 - 3Extra
Gólok: L.Ádám, Sanya, Szeki
További eredmények
2016.08.30
Anonymus10 - 0Tré Tőlünk Kikapni
Extra1 - 5Las Méras CF.
Egyetértés DSK3 - 4Pintér Attila Labdarúgó Akadémia
Fekete Sereg6 - 5Iron FC
2016.08.23
Extra2 - 0Fekete Sereg
Atlantisz3 - 1Pintér Attila Labdarúgó Akadémia
Dinamo ELTE4 - 1Las Méras CF.
Egyetértés DSK8 - 2Iron FC
2016.08.16
Egyetértés DSK2 - 5Extra
Dinamo ELTE5 - 4Fekete Sereg
Atlantisz3 - 0Iron FC
Anonymus0 - 1Las Méras CF.
2016.08.09
Dinamo ELTE4 - 3Egyetértés DSK
Atlantisz9 - 4Extra
Anonymus3 - 0Fekete Sereg
Pintér Attila Labdarúgó Akadémia4 - 4Tré Tőlünk Kikapni
2016.08.02
Atlantisz2 - 4Dinamo ELTE
Anonymus5 - 4Egyetértés DSK
Las Méras CF.4 - 2Tré Tőlünk Kikapni
Pintér Attila Labdarúgó Akadémia0 - 1Iron FC
2016.07.26
Anonymus1 - 4Atlantisz
Iron FC3 - 2Tré Tőlünk Kikapni
Las Méras CF.4 - 4Fekete Sereg
Pintér Attila Labdarúgó Akadémia4 - 2Extra
2016.07.19
Fekete Sereg5 - 2Tré Tőlünk Kikapni
Iron FC3 - 3Extra
Pintér Attila Labdarúgó Akadémia0 - 4Dinamo ELTE
Las Méras CF.7 - 3Egyetértés DSK
2016.07.12
Fekete Sereg2 - 11Egyetértés DSK
Las Méras CF.1 - 7Atlantisz
Iron FC9 - 4Dinamo ELTE
Extra5 - 6Tré Tőlünk Kikapni
Pintér Attila Labdarúgó Akadémia1 - 4Anonymus
2016.07.05
Extra2 - 1Dinamo ELTE
Egyetértés DSK4 - 7Tré Tőlünk Kikapni
Iron FC1 - 4Anonymus
Fekete Sereg3 - 4Atlantisz
2016.06.28
Las Méras CF.4 - 1Pintér Attila Labdarúgó Akadémia
Egyetértés DSK5 - 2Atlantisz
Dinamo ELTE6 - 5Tré Tőlünk Kikapni
Extra0 - 4Anonymus
2016.06.21
Iron FC2 - 4Las Méras CF.
Fekete Sereg4 - 2Pintér Attila Labdarúgó Akadémia
Atlantisz4 - 2Tré Tőlünk Kikapni
Dinamo ELTE6 - 3Anonymus